Den otevřených tratí Aliance V8

Aliance vinařů V8 připravila degustační odpoledne na neděli 5.7. 2015. To se uskuteční ve vinařství Sonberk, kde budete moci nejen stejnojmennou trať navštívit, ale také ochutnat vína pocházející z hroznů z této jedinečné trati, tak z ostatních vinic všech ostatních členů V8 – vinařství Kolby, Marcinčák, Nové Vinařství, Volařík a Krásná hora. Připravena bude volná degustace, prodej vín, doprovodný program, občerstvení i zábava pro nejmladší návštěvníky. Rezervovat se můžete formuláře ZDE nebo na emailu info@8v.cz.

Program akce:

14:00 Zahájení degustace (volná degustace probíhá nepřetržitě do 19 hodin)

15:00 a 17:00 Exkurze ve viniční trati Sonberk s vinohradníkem Romanem Sloukem

16:00 a 18:00 Exkurze ve sklepě a technologii vinařství Sonberk

16:45 a 17:45 Slosování tomboly

19:00 Zakončení degustace

Program pro nejmenší:

Jak se stát opravdovým malířem – malování pro děti pod vedením akademické malířky Sylvy Chludilové

Pro vaši pohodlnější cestu za námi pro vás zajistíme přepravu z vlakové zastávky Popice na Sonberk i zpět ve vybraných časech (sledujte naše stránky – budeme upřesňovat).

Kromě vína můžete ochutnat také raut z rukou Martina Mácy šéfkuchaře restaurace Mitrovski, či netradiční snoubení našich vín s Chutí Moravy.

Cena v předprodeji činí 590,- Kč a zahrnuje vstup a volnou degustaci na 60 vzorků vín, originální vinné sklo Luigi Bormioli, voucher 100,- Kč na nákup vína, voucher 100,- Kč na občerstvení a katalog. Cena na místě je 700,- Kč.

den_otevrenych_trati_tv_4ku3

You may also like...