VINO.TK partnerem GALA DEGUSTACE 2015

VINO.TK se stejně jako loni stalo hlavním mediálním partnerem GALA DEGUSTACE. Jedná se o dvoudenní degustaci či přehlídku vín, chcete-li. Na jednom místě se shromáždí více jak 20 vinařů reprezentující 35 vinařství a přes 250 vín. Ať jste milovníkem vín Francie, Moravy, Itálie, Chile či Argentiny, určitě si zde přijdete na své.

Gala degustace se koná 14. a 15. října 2015 v historických prostorách Novoměstské radnice na Karlově náměstí v Praze od 13:00-19:00. Program je pro oba dva dny identický.

Jak se na Gala degustaci dostat – kompletní informace včetně možnosti koupit lístky na www.gala-degustace.cz

Na jaká vína se můžete těšit: Na francouzská od Alsaska přes Champagne až po Bordeaux grand cru classé, italské Prosecco, Pinot Grigio i Barolo. Chilské Carmenere i argentinský Malbec, novozélandský Sauvignon, jihoafrickou Pinotage.

A také vína z jižní Moravy – na Gala degustaci se představí přední moravská vinařství Mikrosvín, Baloun, Tanzberg, Arte  vini, Krásná hora, Sonberk a Hort za osobní účasti vinařů.

Gala degustaci pořádá dovozní a distribuční společnost KUPMETO CZ, která získala titul Dovozce roku 2014 v soutěži Prague Wine Trophy.  Championy a medailová vína z této soutěže samozřejmě na ochutnávce také najdete.

Kompletní informace najdete na www.gala-degustace.cz

Grafika2015-reklamaA

You may also like...