VINO.TK partnerem Gala degustace 2017

VINO.TK se stejně jako v minulých letech stalo hlavním mediálním partnerem GALA DEGUSTACE. Jedná se o dvoudenní degustaci či přehlídku vín, chcete-li. Na jednom místě se shromáždí více jak 200 vín z 30 vinařství, která osobně bude zastupovat více jak tucet vinařů. Ať jste milovníkem vín Francie, Moravy, Itálie, Chile či Argentiny, určitě si zde přijdete na své.

Gala degustace se koná 13. října 2017 v historických prostorách Novoměstské radnice na Karlově náměstí v Praze od 14:00-19:00

Jak se na Gala degustaci dostat – kompletní informace včetně možnosti koupit lístky na www.gala-degustace.cz

Na jaká vína se můžete těšit: Na francouzská od Alsaska přes Champagne až po Bordeaux grand cru classé, italské Prosecco, Pinot Grigio i Nero d´Avola. Chilské Carmenere i argentinský Malbec, novozélandský Sauvignon, jihoafrickou Pinotage. Jako hlavní novinky pak burgundská vína Maison Louis Jadot a portugalská (a portská) vína Quinta da Romaneira.

A také vína z jižní Moravy – na Gala degustaci se představí přední moravská vinařství Krásná hora, Na Soutoku, František Mádl, Gotberg, Trávníček a Kořínek a další.

Gala degustaci pořádá dovozní a distribuční společnost KUPMETO CZ, která získala titul Dovozce roku 2014 a 2015 v soutěži Prague Wine Trophy.  

Kompletní informace včetně možnosti zakoupení vstupenek najdete na www.gala-degustace.cz

Martin Kozák

redaktor VINO.TK

You may also like...